Facebook Pixel Sprzęt i urządzenia do masażu, Sprzęt i wyposażenie medyczne, Zdrowie Zadzwoń i zamów! +48 511 086 096 (pn-pt 09:00 - 17:00)

Trudno byłoby znaleźć chociaż jedną osobę, która nie lubi być masowana. Niemal każdy z nas uwielbia masaż, który pozwala na rozluźnienie mięśni oraz poprawia samopoczucie. Aby jednak cieszyć się zaletami, jakie zapewnia nie musisz udawać się do profesjonalnych salonów masażu. W naszej ofercie znajdziesz wiele innowacyjnych masażerów, które zadbają o Twoje mięśnie równie dobrze, jak najlepszy masażysta. Znajdziesz u nas zarówno mini masażery karku, jak i fotele masujące. Dużym powodzeniem cieszą się przyrządy do rozciągania pleców oraz składane maty do masażu stóp. Przygotowaliśmy nawet silikonowe akcesoria pod prysznic, które posiadają zarówno funkcję myjki, jak i masażu ciała. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią starannie dobranych produktów.

Sprzęt i urządzenia do masażu, Sprzęt i wyposażenie medyczne, Zdrowie

Elektryczny masażer karku - czerwony

Elektryczny masażer karku- czerwony Innowacyjny masażer, który wymasuje głęboko i skutecznie zmęczone mięsnie karku....

  • ID56861
  • EAN5904041110245
  66,91 PLN

Masaż niesie za sobą bardzo dużo korzyści – nic dziwnego, że większość osób za nim przepada. Przede wszystkim przynosi ulgę w bólach mięśni, zmniejsza napięcie ciała, niweluje skurcze oraz relaksuje. Ale nie są to jego jedyne zalety – zauważa się, że pozytywnie wpływa nie tylko na ciało, ale także psychikę, redukując stres, poprawiając samopoczucie oraz ułatwiając zasypianie. W naszym sklepie znajdziesz szereg innowacyjnych produktów, dzięki którym będziesz mógł osobiście przekonać się o jego dobroczynnym działaniu. Większość osób narzeka na bóle karku, które spowodowane są między innymi nadmiernym napięciem mięśni szyi. Ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach może przynieść elektryczny masaż karku, który głęboko i skutecznie masuje zmęczone i spięte mięśnie przy użyciu impulsów elektromagnetycznych. Jest łatwy w użyciu dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji, a jego używanie jest w pełni bezpieczne i bezbolesne. Dostępny jest w kilku kolorach. Jeżeli jesteś ciągle na nogach i dużo stoisz lub chodzisz, składana mata do masażu stóp pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu. Możesz jej używać w każdej chwili – podczas oglądania telewizji, pracy przy komputerze lub w trakcie czytania książki. Oferuje 6 programów oraz 10 poziomów intensywności. Nie tylko pomaga się zrelaksować, ale też redukuje ryzyko wystąpienia żylaków, wzmacnia mięśnie i poprawia mikrokrążenie stóp. Prawdziwym hitem naszego sklepu jest fotel masujący, który kompleksowo zadba o całe Twoje ciało. Jest utrzymany w bardzo nowoczesnym designu – prezentuje się luksusowo i atrakcyjnie. Zapewnia intensywny masaż niemal każdej części ciała, dzięki czemu w domowym zaciszu będziesz mógł poczuć się niczym w najlepszym gabinecie SPA. Ulgę w przypadku napiętych mięśni przynosi też umiejętne rozciąganie – znajdziecie u nas przyrząd do rozciągania pleców, który przynosi natychmiastową ulgę i pomaga w uzyskaniu prawidłowej postawy ciała. Ale to jeszcze nie wszystko – w naszej ofercie dostępny jest nawet przyrząd od ćwiczeń mięśni twarzy szczękowej.