Facebook Pixel Zdrowie Zadzwoń i zamów! +48 511 086 096 (pn-pt 09:00 - 17:00)

Nie ulega wątpliwości, że dobre zdrowie to jedna z największych wartości dla każdego człowieka. Jeżeli cieszymy się dobrym samopoczuciem i silą, jesteśmy w stanie osiągać zamierzone cele oraz czerpać z nich radość – przekłada się to zarówno na życie rodzinne, jak i zawodowe. Co zrobić, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Z pewnością nie jest to kwestia przypadku – tak naprawdę na nasze samopoczucie ma wpływ wszystko, co robimy na co dzień – między innymi styl życia i dieta. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci trzymać się zdrowych zwyczajów oraz na bieżąca kontrolować, czy z Twoim zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego. Przygotowaliśmy zarówno gadżety i akcesoria do użytku domowego, jak i profesjonalny sprzęt używany w klinikach zdrowotnych i rehabilitacyjnych.

Zdrowie

Strona:

Bandaż elstyczny SPORTWELL

Bandaż kostek SPORTWELL zmniejsza boleść połączoną z nadmiernym obciążaniem stawów....

  • ID59195
  • EAN8591022393789
10,41 PLN

Elektryczny masażer karku - czerwony

Elektryczny masażer karku- czerwony Innowacyjny masażer, który wymasuje głęboko i skutecznie zmęczone mięsnie karku....

  • ID56861
  • EAN5904041110245
  66,91 PLN

Foliowe buty ochronne 100 szt

Foliowe buty ochronne Ochronne buty idealnie nadają się do wszystkich miejsc do zabezpieczenia właściwego obuwia. Cechy...

  • ID56922
  • EAN5902734878038
36,90 PLN

Grzejący Kameleon

Kameleon do przytulania z grzejącym wkładem z pestek wiśni. Przytul kameleona - kolorowy, miły w...

  • ID81128
  • EAN5906660860501
109,11 PLN
Strona:

Regularne dbanie o swój stan zdrowia to najlepszy sposób, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz uniknąć wielu chorób. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci zachować dobre zdrowie lub złagodzić objawy przykrych dolegliwości, jeżeli już wystąpiły. Podstawowym wyposażeniem każdej domowej apteczki z pewnością jest termometr – znajdziesz u nas jego nowoczesne, bezdotykowe wersje, które oferują precyzyjne pomiary, jak i tradycyjne modele elektroniczne. Praktycznym uzupełnieniem domowej apteczki będzie też pulsometr na palec, pozwalający zmierzyć saturację krwi. Osobom cierpiącym na alergię lub przebywającym w pomieszczeniach klimatyzowanych z pewnością do gustu przypadnie nawilżacz powietrza. Charakteryzuje go atrakcyjny wygląd oraz cicha praca. To skuteczny sposób, aby zadbać o jakość powietrza w domu lub biurze, co minimalizuje nieprzyjemne objawy takie jak piekące czy zaczerwienione oczy. Aby zadać o higienę jamy ustnej, przygotowaliśmy wiele praktycznych gadżetów – przede wszystkim soniczne szczoteczki do zębów. To nowość na naszym rynku, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność między innymi ze względu na wydajność i skuteczność. Oferuje kilka praktycznych trybów takich jak masowanie, delikatne czyszczenie, wybielanie, polerowanie czy oczyszczanie. Wyposażona jest we wbudowany timer, który pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty, co jest zalecane przez dentystów. W łazience warto też mieć wyciskacz tubek do pasty – chociaż to pozornie błaha rzecz, zwiększa komfort domowników podczas codziennej higieny oraz przyczynia się do oszczędności. Dostępne są one w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model, który sprawdzi się w Twojej aranżacji. Produkty w naszym sklepie nie są przeznaczone tylko do domowego użytku, oferujemy szereg artykułów, które mogą być wykorzystane także przez profesjonalistów – między innymi w szpitalach, przychodniach czy też klinikach rehabilitacyjnych. Są to między innymi produkty takie jak foliowe buty ochronne, rękawiczki nitrylowe, osłonki ochronne, maseczki jednorazowe, bezdotykowe dozowniki, płyny do dezynfekcji czy żele do rąk.