Facebook Pixel NOŻE JEDNORAZOWE DREWNIANE SZTUĆCE x 10 szt. Zadzwoń i zamów! +48 511 086 096 (pn-pt 09:00 - 17:00)

NOŻE JEDNORAZOWE DREWNIANE SZTUĆCE x 10 szt.

Cena brutto  6,03 PLN
Cena netto 4,90 PLN
W magazynie 0 szt
Dostępność W ciągu 3 dni
W koszyku 0

Ilość Brutto Netto
1-4 6,03 PLN 4,90 PLN
5-49 4,92 PLN 4,00 PLN
50+ 4,31 PLN 3,50 PLN

Chwilowo brak na magazynie


ID 55300
EAN 5904041116117
Model Akcesoria, Naczynia jednorazowe, Naczynia i sztućce eco, Naczynia i sztućce eco
Waga 0,026 kg
Waga z opakowaniem 0,027 kg
Stan Nowy
Opakowanie Pudełko

Aktualizacja: 

Wyświetleń: 924


NOŻE JEDNORAZOWE DREWNIANE SZTUĆCE Z DREWNA x10.

 

Nie byliśmy nigdy szalonymi ekologami. Owszem, segregowaliśmy śmieci, nie wywoziliśmy ich do lasu. Lubiliśmy nasze zwierzęta i nigdy ich nie skrzywdziliśmy. Wydawało nam się, że to wystarczy. Dopiero widok stert śmieci, jakie zalegają w oceanach wywrócił nasze mniemanie do góry nogami. Zrozumieliśmy, że to nasze śmieci. To na skutek naszych codziennych wyborów i przyzwyczajeń setki ton plastiku lądują w rzekach i oceanach. Ktoś, kiedyś powiedział, że wielką zmianę świata zaczyna się od małej zmiany siebie samego. Chcemy iść tą ścieżką. Zaczynamy używać produktów wielokrotnego użytku, a tam gdzie nie możemy ich zastosować staramy się unikać plastiku. Od kilku miesięcy staraliśmy się sprowadzić do naszej oferty drewniane naczynia i sztućce czy słomki z papieru. Udało się. Równolegle wprowadzamy tacki na grilla z solidnej stali lub teflonu, których można używać wielokrotnie. Chcemy, żeby to była nasz mała, wielka zmiana. Biodegradowalne. Dobre na grilla

  • Nasze sztućce są wykonane wyłącznie z wysokogatunkowego drewna brzozy - w ich produkcji nie stosuje się  żadnych środków chemicznych ani utwardzaczy. To co dostajesz, to po prostu kawałek drewna, odpowiednio wyprofilowany i przycięty. 
  • Są w pełni naturalne i kompostowalne, a ich proces rozkładu trwa około 90 dni - co to oznacza? Po zużyciu możesz go wrzucić do kompostownika, a nawet jak je gdzieś zgubisz w trawie, to po trzech miesiącach pewnie natura sobie z nimi poradzi. 
  • Brzoza jest dość szybko rosnącym drzewem, a przede wszystkim bardzo zdrowym i przyjaznym dla ludzi - każdy zapewne  słyszał o pozytywach jakie płyną z posiadania tych drzew w bliskim sąsiedztwie a niektórzy prawdopodobnie mieli okazję spróbować soku z brzozy, zwanej oskołą. 
  • Nie zmieniają smaku potrawy - to też zasługa właściwości brzozy. To drewno ma bardzo mało garbników i prawie wcale żywic. Przez to nie bardzo nadaje się do budowy, ale jest idealne na nasze naczynia i sztućce. 
  • Nasze produkty są bardzo solidne - dużo wytrzymalsze niż analogiczne produkty z tworzywa sztucznego a jednocześnie są dedykowane do gorących i zimnych potraw. 
  • Nasze sztućce, talerze i słomki dedykujemy na imprezy w plenerze, grille i pikniki. Ale sprawdzą się tak naprawdę wszędzie. Jeśli bierzecie jedzenie na wynos, zamawiacie drinka czy piwo, frytki na plaży, gofra lub naleśnika na festynie - zwróćcie uwagę, ile śmieci ląduje w najbliższym koszu. Spytajcie chociaż czy nie możecie dostać tego z papierową słomką,  czy na drewnianej tacy. Niech to będą wasze małe zmiany.
  •  

Masz ten produkt?

Wystaw pierwszą opinię i pomóż innym

Musisz się zalogować, aby wystawić opinię

Rekomendowane