Jaką blachę wybrać do tarty ? - Tanie-zakupy.pl | Blog

Blog Post

Jaką blachę wybrać do tarty ?
Kuchnia

Jaką blachę wybrać do tarty ? 

Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie skusiłaby się na kawałeczek smakowitej tarty. Jest to wyśmienite danie smakujące w wersji na słodko, jak również wytrawnie.

Aby cieszyć się z perfekcyjnej tarty warto zwrócić uwagę na blachę w jakiej pieczemy ciasto, ponieważ ma ona ogromny wpływ na jego smak i konsystencję.

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się blachy silikonowe. Ich największą zaletą jest trwałość, łatwość w umyciu i brak nieestetycznych zarysowań, które z czasem mogą rdzewieć. Blacha silikonowa do tarty zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego żadna gospodyni nie będzie miała problemu z jej przechowywaniem.

Silikonowe blachy wytrzymują bardzo wysoką temperaturę i nie wymagają dodatkowego smarowania blachy przed nałożeniem ciasta.

Absolutnym hitem na rynku jest ostatnio blaszka do tarty od firmy Banquet. Specjalistyczna powłoka antyadhezyjna sprawia, że blacha jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Dzięki nieprzywierającej powłoce żadne ciasto już nie przyklei się do blachy.

Podobne produkty z tej serii

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *