Filiżanka espresso - idealny pomysł na prezent - Tanie-zakupy.pl | Blog

Blog Post

Filiżanka espresso – idealny pomysł na prezent
Kuchnia

Filiżanka espresso – idealny pomysł na prezent 

Dla wielu z nas znalezienie pięknego, gustownego prezentu może być nie lada wyzwaniem. Co innego, gdy bliska nam osoba uwielbia pić kawę, wtedy jest o wiele prościej.

Dla kawosza filiżanka aromatycznej kawy potrafi wywołać na twarzy promienny uśmiech i radość. Oczywiście zakup ekspresu do kawy to dość spory wydatek, na który możemy sobie pozwolić tylko w gronie najbliższych, ale idealnym prezentem mogą okazać się filiżanki porcelanowe do espresso, ponieważ nie tylko ważny jest smak kawy, ale również sposób jej podania.

Aromatyczna filiżanka małego espresso o poranku potrafi nas z pewnością postawić na nogi. Warto pamiętać, że espresso podane w przeznaczonej do tego filiżance z pewnością będzie smaczniejsze niż w dużym kubku. Bardzo ważne jest wcześniejsze ogrzanie filiżanki, ponieważ espresso o temperaturze 70 stopni smakuje najwyborniej. Przygotowując je w dużym kubku z pewnością nie otrzymamy idealnej temperatury i bukietu aromatu, którym możemy się cieszyć w małej porcelanowej filiżance do espresso.

Porcelanowe filiżanki do espresso zapakowane w ozdobne pudełeczko to doskonały prezent na urodziny czy parapetówkę. Nietuzinkowe zdobienia wzorem łowickim z pewnością zaskoczą każdego. Można do tego dołączyć piękną kawiarkę do kawy, która z pewnością ucieszy każdego miłośnika kawy.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *