Szybkowar, jak działa i dlaczego warto go mieć? - Tanie-zakupy.pl | Blog

Blog Post

Szybkowar, jak działa i dlaczego warto go mieć?
must have

Szybkowar, jak działa i dlaczego warto go mieć? 

Gotowanie w szybkowarze ma bardzo wiele zalet, dlatego zdecydowanie warto w niego zainwestować. Jego największym plusem jest skrócenie czasu przygotowania potraw z zachowaniem wszystkich ich wartości.

Jak działa szybkowar?

Szybkowar w pierwszej chwili przypomina nam zwykły garnek, jednak takim nie jest. Zasadnicza różnica polega w pokrywie, która dzięki wyposażeniu w specjalne uszczelki pozwala na przyrządzanie potraw pod ciśnieniem. Specjalistyczne zawory w pokrywie pozwalają na regulację ciśnienia w środku szybkowaru. Wysokie ciśnienie sprawia, że wzrasta temperatura wody co znacznie przyspiesza gotowanie potraw.

 

Zalety posiadania szybkowaru

  • Oszczędność czasu

To największa zaleta posiadania szybkowaru. Dzięki wysokiemu ciśnieniu szybko przyrządzimy smaczny posiłek;

  • Oszczędność finansowa

Niezależnie czy posiadamy kuchenkę gazową czy elektryczną skrócenie czasu gotowania wiąże się z krótszym poborem mocy, dlatego możemy liczyć na niższe rachunki na koniec miesiąca

  • Więcej wartości odżywczych

Nie od dziś wiadomo, że w czasie gotowania tracimy cenne witaminy w pożywieniu. Skrócenie tego czasu sprawia, że pokarmy zachowują o wiele więcej cennych składników, niż podczas tradycyjnego gotowania.

  • Trwałość

Szybkowar jest wykonany ze stali nierdzewnej oraz wzbogacony jest kilkuwarstwowe dno kompozytowe, dzięki temu jest wytrzymały i trwały.

Zamów już dziś szybkowar marki BANQUET i ciesz się zdrową żywnością i zaoszczędzonym czasem.

Zobacz pozostałe produkty marki BANQUET  w najlepszych cenach i z błyskawiczną wysyłką.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *