Zdrowa dieta sokowa ? - Tanie-zakupy.pl | Blog

Blog Post

Zdrowa dieta sokowa ?
must have

Zdrowa dieta sokowa ? 

Dieta sokowa cieszy się ogromną popularnością. Pozwala na szybkie oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn oraz spadek wagi. Dieta sokowa jest przede wszystkim zdrowa dla organizmu, ponieważ dostarczamy mu ogromnej dawki witamin i mikroelementów.

Założenia diety sokowej są bardzo proste. Zastępujemy codzienne posiłki szklanką świeżo przygotowanego soku. Może być warzywny, owocowy lub owocowo – warzywny. Prawie wszystkie kombinacje tutaj są dozwolone, dlatego każdy może wybrać swoje ulubione smaki.

Warto rozplanować dzienny jadłospis na 5 porcji. Ważne, aby każdy sok był przygotowany najlepiej bezpośrednio przed podaniem i zawierał różne mieszanki warzywne, aby dostarczyć zbilansowanych witamin do organizmu. Świetnie przy sprawdzi się do tego podręczny bezprzewodowy blender, który możemy zabrać praktycznie wszędzie.

Zrobienie soku jest banalnie proste. Wystarczy włożyć do pojemnika zestaw wybranych warzyw lub owoców, dodać odrobinę wody, włączyć i gotowe.

Pamiętaj, że dietę sokową stosujemy nie dłużej niż przez okres 14 dni. W tym czasie organizm z pewnością się oczyści z zalegających toksyn i pozwoli spalić zasoby nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dieta sokowa również doskonale wpływa na wygląd cery. Znikają wszystkie niedoskonałości a skóra jest gładka i pełna blasku.

Warto taką dietę stosować kilka razy w roku dla podkręcenia metabolizmu oraz lepszego samopoczucia.

Perfekcyjna jakość, ponadczasowy design – sprawdź pozostałe nasze blendery.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *