Wskazówki, jak korzystać z frezarki? - Tanie-zakupy.pl | Blog

Blog Post

Wskazówki, jak korzystać z frezarki?
Wskazówki

Wskazówki, jak korzystać z frezarki? 

Obsługa frezarki jest całkiem łatwa pod warunkiem, że przeczytasz poniższe porady, jak krok po kroku z niej korzystać.

Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego już teraz możesz wykonać profesjonalny manicure w domu. Dzięki frezarce, nie tylko wygładzisz i skrócisz płytkę, ale również usuniesz hybrydę, masę akrylową czy pozostałości żelu.

Nieumiejętne korzystanie z frezarki może spowodować ogromny ból, dlatego warto zastosować się do poniższych wskazówek.

  • Po pierwsze

Wybór odpowiedniego frezu w zależności od czynności, jakie chcemy wykonywać. Każda frezarka zazwyczaj w komplecie posiada zestaw różnych frezów. Należy pamiętać, że zawsze można samemu dokupić frezy w zależności od zapotrzebowania.

Jeżeli przystępujemy do ściągania hybrydy warto wykorzystać frezy ceramiczne, które chronią płytkę paznokcia przez przegrzaniem. Należy pamiętać, że frezy różnią się nie tylko kształtem, ale również gradiacją.

  • Po drugie

Dopasuj odpowiednie obroty. Wpływa to nie tylko na optymalną pracę z frezarką, ale również pozwoli uniknąć bólu przy zbyt mocnym spiłowaniu płytki paznokcia. Frezarka posiada pokrętło, które pozwala na dopasowanie obrotów frezarki.

  • Po trzecie

Pamiętaj, że chwila nie uwagi i można zedrzeć płytkę, dlatego frezując paznokcie nie spiesz się. Nie dociskaj również zbyt mocno frezarki do płytki. Rób to delikatnie, aby uniknąć bolesnych skaleczeń.

 

Dzięki umiejętnemu zastosowaniu frezarki nadasz paznokcia idealny kształt, odsuniesz skórki i usuniesz hybrydę. Frezarka to doskonałe urządzenie, z którego będzie zadowolona każda kobieta.

Zobacz inne produkty do wykonywania manicure.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *